• Zaloguj się
  • Załóż konto

     DANE DO LOGOWANIA

Pokaż

Pokaż

Jeżeli nie pamiętasz hasła, wpisz swój adres e-mail, a my prześlemy do Ciebie wiadomość z nowym hasłem.


Wróć do logowania

Zamknij
Zamknij
IT'S YOUR TIME
IT'S YOUR STYLE
Strona główna » Zegarki Nautica

Zegarki Nautica

Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocjeMarka Nautica powstała z myślą o miłośnikach sportów wodnych. O tym jak ściśle jest związana z tą formą aktywności świadczyć może chociażby sama nazwa marki. Słowo Nautica pochodzi od łacińskiego nautilus, co w tłumaczeniu na język polski oznacza statek. Poza nazwą także logo nawiązuje do sportów wodnych, a dokładniej do żeglarstwa. Charakterystycznie wygięte trójkąty przypominają swoim wygładem żagle płynącego jachtu.

Wiele modeli zegarków Nautica swoim wyglądem nawiązuje do żeglarskiej prostoty i użyteczności. Twórcy marki postawili sobie za cel stworzenie czasomierzy, z których będą mogli korzystać miłośnicy wody, stąd zegarki Nautica mają wysoką klasę wodoszczelności.Są one polecane nie tylko żeglarzom, ale także pływakom czy nurkom. Ponadto świetnie sprawdzają się podczas wakacyjnych wojaży i pobytu nad akwenami wodnymi.

Męskie oraz damskie zegarki Nautica wyposażone są w doskonałej jakości japońskie mechanizmy kwarcowe. Świetnie sprawdzają się one w codziennym użytkowaniu. Bardzo rzadko zdarzają się jakiekolwiek awarie, a wizyty u zegarmistrza są związane tylko z wymianą baterii na nową.

Zachęcamy do wyboru damskich oraz męskich zegarków Nautica spośród naszego asortymentu. Jesteśmy autoryzowanym sprzedawcą, dlatego dokonując zakupów w naszym sklepie, otrzymujesz gwarancję oryginalności.