• Zaloguj się
  • Załóż konto

     DANE DO LOGOWANIA

Pokaż

Pokaż

Jeżeli nie pamiętasz hasła, wpisz swój adres e-mail, a my prześlemy do Ciebie wiadomość z nowym hasłem.


Wróć do logowania

Zamknij
Zamknij
IT'S YOUR TIME
IT'S YOUR STYLE
Strona główna » Zegarki CASIO

Zegarki CASIOCasio to japońska firma o międzynarodowej renomie funkcjonująca na rynku od 1946 roku. Swoją rozpoznawalność zawdzięcza głównie czasomierzom na rękę, które zaczęto produkować w 1972 roku. Wcześniej flagowym produktami firmy były głównie kalkulatory biurkowe. Pomimo iż na rynku z roku na rok pojawia się coraz większa konkurencja, to męskie i damskie zegarki Casio cieszą się ogromną sławą, którą potwierdzają między innymi internetowe rankingi popularności czasomierzy. Time Butik to sklep oferujący produkty najlepszych światowych marek, wśród których nie mogło zabraknąć także Casio. Ogromną zaletą zegarków tej marki jest przede wszystkim stosunkowo niska cena w zestawieniu z naprawdę wysoką jakością oraz dopracowaniem najdrobniejszych szczegółów.
 

Wysoka jakość i ponadczasowy design zegarków Casio


Marka Casio oferuje różne elektroniczne przedmioty codziennego użytku, jednak to właśnie zegarki na rękę od lat cieszą się niesłabnącą popularnością wśród ludzi na całym świecie. Produkty te charakteryzują się bardzo wysoką jakością oraz precyzją wykonania, a także niebanalnym, nowoczesnym designem. Każdy zegarek Casio posiada szybkę wykonaną z wytrzymałego mineralnego szkła. Dokładność pomiaru czasu gwarantuje wbudowany mechanizm kwarcowy, który cechuje niewielki margines błędu pomiarowego. Działa on dzięki kryształowi kwarcu, który drga w zetknięciu z baterią. Drgania te przeliczane są przez rezonator kwarcowy, a następnie pojawiają się w formie godziny na wyświetlaczu zegarka.
 

W naszym sklepie można znaleźć następujące kolekcje zegarków Casio


Zegarki G-Shock – jest to pierwszy wstrząsoodporny zegarek, który powstał w roku 1983 we współpracy firmy Casio z naukowcami. Celem tego projektu było stworzenie zegarka, który wytrzyma upadek z wysokości co najmniej 10 metrów. Zegarek Casio G-Shock to kultowa kolekcja, która co kilka lat jest wznawiana i w zależności od podtypu posiada różne właściwości. Wśród produktów oferowanych w sklepie Time Butik znajdują się zegarki G-Shock posiadające dodatkowo stoper, alarm, timer, podświetlenie. Ich wodoszczelność wynosi 20 ATM, co oznacza, że można w nich swobodnie pływać i nurkować z akwalungiem. Czasomierz ten posiada nowoczesny, sportowy design, który docenią zwłaszcza osoby prowadzące aktywny tryb życia.

Zegarki Baby-G – zegarek, który jest damskim odpowiednikiem męskiego zegarka Casio G-Shock. Tak samo, jak w przypadku wcześniej opisanych zegarków Casio, Baby-G cechuje wstrząsoodporność. W związku z tym, że jest to zegarek dla kobiet, posiada on mniejszą tarczę, dzięki temu zgrabniej prezentuje się na drobniejszym, kobiecym nadgarstku. Wśród zegarków Baby-G dostępnych w sklepie Time Butik znajduje się kilka modeli w klasycznych kolorach. Design tych czasomierzy nawiązuje do sportowego stylu, który z pewnością będzie odpowiadał kobiecie nowoczesnej, dla której istotne są wygoda i niezawodność.

Oprócz wyżej wymienionych, sportowych modeli, w naszej ofercie znajdą Państwo także inne zegarki Casio. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!