• Zaloguj się
  • Załóż konto

     DANE DO LOGOWANIA

Pokaż

Pokaż

Jeżeli nie pamiętasz hasła, wpisz swój adres e-mail, a my prześlemy do Ciebie wiadomość z nowym hasłem.


Wróć do logowania

Zamknij
Zamknij
IT'S YOUR TIME
IT'S YOUR STYLE
Strona główna » Zegarki Citizen

Zegarki Citizen

Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje
DostępnośćSklep z zegarkami Citizen


Citizen to przedsiębiorstwo założone w 1918 roku w Japonii. Nazwa firmy pochodzi od jednego z pierwszych modeli zegarków kieszonkowych - to słowo wywodzące się z języka angielskiego oznacza obywatel. Produkowane zegarki plasują się w różnych segmentach cenowych, a Citizen jest jednym z bardziej znanych producentów. Zegarki Citizen należą do popularnych, ale też cenionych za trwałość. Są dostępne w licznych kolorach.

Zegarki Citizen to szczególne technologie. Producent skupia się na wprowadzaniu do swoich zegarków nowych, przydatnych elementów, które w zegarkach innych marek nie są tak często spotykane. Czyni to zegarki Citizen bardzo atrakcyjnym wyborem. Do wspomnianych funkcji należą:

Super Titanium - ten specjalny materiał jest aż 5 razy wytrzymalszy od stali szlachetnej, a jednocześnie od niej lżejszy. Do jego właściwości można zaliczyć odporność na wodę czy hipoalergiczność. Istnieją zegarki Citizen, które są wyposażone zarówno w tytanową kopertę, jak i bransoletę.

Eco-Drive - pozwala zapomnieć o konieczności wymiany baterii. Zegarek ładuje się na świetle, zarówno naturalnym, jak i sztucznym (nawet przyciemnionym!), a więc praktycznie przez cały czas.

Satellite Wave i Radio Controlled - dzięki nim użytkownik może być zawsze pewny, że jego zegarek pokazuje prawidłowy czas. Technologie te opierają się o komunikację odpowiednio z satelitami lub wieżami radiowymi i synchronizacji czasu z GPS lub zegarem atomowym. Eliminuje to konieczność dostrajania zegarka czy zmiany czasu.

Damskie i męskie zegarki Citizen to świetny wybór, zarówno dla siebie, jak i na prezent. Producent jako jeden z niewielu produkuje zegarki w całości. Oznacza to, że zegarki Citizen nie wykorzystują mechanizmów innych firm - to wyraz dbałości o trwałość i niezawodność produktów.

Na stanie jest aktualnie kilkanaście modeli zegarków Citizen. Zakup zegarków Citizen w sklepie timebutik.pl jest bardzo korzystny - obecnie pojawiły się świetne oferty promocyjne. Można je zamówić online, korzystając ze sklepu internetowego timebutik.pl