• Zaloguj się
  • Załóż konto

     DANE DO LOGOWANIA

Pokaż

Pokaż

Jeżeli nie pamiętasz hasła, wpisz swój adres e-mail, a my prześlemy do Ciebie wiadomość z nowym hasłem.


Wróć do logowania

Zamknij
Zamknij
IT'S YOUR TIME
IT'S YOUR STYLE
Strona główna » Zegarki Męskie » Zegarki Męskie Citizen

Zegarki Męskie Citizen

Zakres cen od do
Producent
Tylko nowości
Tylko promocje
Dostępność 

Zegarki Citizen męskie – japońska precyzja i innowacja

Zegarki Citizen to japońskie czasomierze, które od lat skutecznie konkurują jakością i wytrzymałością z produktami szwajcarskimi. Prace prowadzące do ich produkcji rozpoczęły się jeszcze w 1918 roku, w japońskim Instytucie Badań Shokosha, który w 1930 roku przyjął oficjalną nazwę Citizen Watch Company. Nazwa ucieleśniała filozofię firmy planującej tworzyć zegarki dla obywateli (ang. citizen) całego świata.

Zegarki Citizen – ewolucja na przestrzeni lat

Po II wojnie światowej zegarki męskie Citizen stały się wielokrotnie wyznacznikami innowacji w dziedzinie technik zegarmistrzowskich. W 1956 r. firma zaprezentowała model zegarka odpornego na wstrząsy – Parashock, który w 1959 roku zyskał także funkcję wodoszczelności. W 1970 r. w sprzedaży pojawił się zegarek X-8 Chronometr, w którym wykorzystano tytanowe elementy, a w 1976 – zegarki z technologią Eco-drive pozwalające na ładowanie akumulatora przez panele słoneczne umieszczone na tarczy. Jako jedna z pierwszych firm na rynku, Citizen zaprezentowała zegarki synchronizowane satelitarnie. Najnowsze modele wykorzystują system Satellite Wave, który umożliwia precyzyjne odczytywanie godzin nawet na środku oceanu. Odbierają one bowiem dane z 24 satelitów krążących wokół ziemi. Kontrolowanie czasu na lądzie może zaś odbywać się również za pośrednictwem fal radiowych, dzięki systemowi Radio Controlled.

Zegarki męskie Citizen – opinie i cena

Zegarki męskie Citizen cieszą się nieustającą popularnością. W Polsce przyczynia się do tego fakt, że ich ambasadorem od lat jest wybitny reprezentant naszego kraju w piłce nożnej, obecnie ekspert telewizyjny – Jerzy Dudek. Warto podkreślić też, że to jedna z nielicznych obecnie działających firm produkujących zegarki, która używa wyłącznie mechanizmów własnej produkcji. Zegarek Citizen męski zdobył zaufanie klientów m.in. korzystnym stosunkiem ceny do wysokiej jakości oraz szerokiej gamie modeli odpowiadających panom preferującym luźny, casualowy styl czy dżentelmenom poszukującym klasycznej elegancji. Sklep Timebutik.pl oferuje zegarki japońskiej firmy, które mogą być indywidualnie dobranym dodatkiem lub pięknym prezentem cieszącym bliskiego sercu mężczyznę.