• Zaloguj się
  • Załóż konto

     DANE DO LOGOWANIA

Pokaż

Pokaż

Jeżeli nie pamiętasz hasła, wpisz swój adres e-mail, a my prześlemy do Ciebie wiadomość z nowym hasłem.


Wróć do logowania

Zamknij
Zamknij
IT'S YOUR TIME
IT'S YOUR STYLE
Strona główna » Zegarki Caravelle

Zegarki Caravelle

Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje
DostępnośćCaravelle - biżuteryjna eksplozja mody

Wyróżniać się to znaczy uzyskać niezależność i kształtować swój własny wizerunek bez naśladowania innych. Odnalezienie indywidualnego stylu często wiąże się z ryzykiem niepowodzenia, ale to właśnie podjęte próby czynią ten styl wyjątkowym i pełnym charakteru. Swoją własną drogę odnalazła z pewnością firma Carevelle - pierwsza na europejskim rynku marka zegarków typu fashion, która podbiła ogromną liczbę kobiecych serc. Unikatowe podejście do swoich projektów wyraża w każdym produkowanym przez nich zegarku, który zachwyca nowojorskimi trendami i niepowtarzalnymi wzorami.

Zegarki rodem ze światowej stolicy mody

Zegarki Caravelle od początku pokazały swój silny charakter. Pierwotna współpraca z marką Bulova nie trwała zbyt długo, ponieważ Caravelle swoją kreatywnością wybijała się na tyle mocno, że ze spokojem była w stanie tworzyć osobny brand silnie stąpający po modowej arenie. Inspirowane światową modą zegarki spopularyzowały się początkowo na rynku amerykańskim, gdzie stały się sprzedażowym bestsellerem. Podbicie europejskich serc to była tylko kwestia czasu. Pełne uroku, ekstrawagancji i szyku zegarki Caravelle zakończyły etap, w którym czasomierze były tylko i wyłącznie użytkowymi przedmiotami - od tej pory zegarki zyskały miano dodatku biżuteryjnego, który stanowi uzupełnienie kreacji i uatrakcyjnia wygląd, podkreślając wdzięk i piękno użytkowniczek.

Ciekawe zdobnictwo i ekstrawagancki styl

Zegarki Caravelle od lat niezmiennie zaskakują pomysłami, które czerpią bezpośrednio z różnorodności oferowanej przez Nowy Jork. Modowy styl przyciąga wzrok, a bogate i ciekawe zdobienia nie uznają kompromisów. W ofercie Caravelle można znaleźć nietuzinkowe modele designerskich, kobiecych zegarków. Szeroka, odważna kolorystyka z pewnością zasługuje na uwagę. Klasyczne srebro bardzo często ustępuje ekstrawaganckim odcieniom złota i różowego złota, ale również fioletu, różu, pomarańczu, granatu oraz brązu. Błyszczące zdobienia dodają modnego i ekskluzywnego tonu - zegarki Caravelle uwielbiają elegancki brokat i lśniące cyrkonie, które dodają kobiecości i blasku. Marka podąża za trendami, ale nie zapomina przy tym, że wyróżniać się można na różne sposoby, dlatego też swoje projekty dostosowuje pod różne gusta i upodobania. Wyjaśnia to różnorodność kolekcji i modeli, które proponuje Caravelle. Oferowany asortyment zawiera zegarki o przeróżnych kształtach i rozmiarach.

Sklep EZtime z zegarkami Caravelle

Jeśli bliskie Ci kobiece i modne wzory, a zegarek to dla Ciebie przede wszystkim dodatek biżuteryjny, to koniecznie zapoznaj się z naszą internetową ofertą zegarków Caravelle w świetnych, niskich cenach. Zapewniamy o oryginalności naszych produktów.