• Zaloguj się
  • Załóż konto

     DANE DO LOGOWANIA

Pokaż

Pokaż

Jeżeli nie pamiętasz hasła, wpisz swój adres e-mail, a my prześlemy do Ciebie wiadomość z nowym hasłem.


Wróć do logowania

Zamknij
Zamknij
IT'S YOUR TIME
IT'S YOUR STYLE
Strona główna » Zegarki Damskie » Zegarki Damskie NAUTICA

Zegarki Damskie NAUTICA

Zakres cen od do
Producent
Tylko nowości
Tylko promocjeZegarki damskie Nautica

Nautica to producent zegarków od 1983 roku, krótka historia firmy nie oznacza jednak niższego poziomu wykonania. W ofercie firmy znajduje się wiele produktów o świetnym stosunku ceny do jakości - nie trzeba wydawać dużej sumy, aby cieszyć się dobrze zaprojektowanym i trwałym, niezawodnym zegarkiem. Logo firmy to żagiel, dlatego zegarki damskie Nautica nawiązują swoją stylistyką do żeglarstwa i sportu, chociaż nie sposób odmówić im elegancji. Widać to wyraźnie w zastosowanych barwach i materiałach - niektóre modele stawiają na klasyczne, stonowane kolory, w przypadku innych są to barwy bardziej jaskrawe i wyróżniające się. Zegarki damskie Nautica możemy kupić z bransoletą lub paskiem (skórzanym lub z tworzywa szcztucznego).
 

Zegarki damskie Nautica - solidne i wytrzymałe

 Nawiązania do żeglarstwa zawarte w projektowanych zegarkach nie są wyłącznie powierzchowne - każdy produkt zaprojektowano tak, aby był odporny na ekstremalne czynniki środowiska, takie jak wysokie ciśnienie czy dostęp wody (standardem jest wodoodporność do 100 metrów, niektóre modele są jeszcze wytrzymalsze). Czyni to zegarki Nautica świetnym wyborem dla osób aktywnych - te czasomierze są szczególnie popularne wśród osób związanych ze sportami wodnymi. Warto zwrócić uwagę na fakt, że wysoka wytrzymałość nie wpływa na design - jest on bardzo elegancki i kunsztowny. Firma Nautica prowadzi politykę proekologiczną przez stosowanie rozwiązań energooszczędnych i szkolenia dla pracowników - stosunek producenta do ochrony środowiska jest dla wielu konsumentów bardzo ważny.
 

Sklep z zegarkami dla kobiet Nautica

Aktualnie dostępnych jest 20 zegarków damskich Nautica. Warto zwrócić uwagę na zestawy zegarek z bransoletą / paskiem + dodatkowy pasek + stylowe etui - to świetny pomysł na prezent, do którego możemy również dokupić usługę indywidualnego grawerowania. Zegarki damskie Nautica są oferowane w bardzo korzystnych cenach, pojawiają się liczne oferty specjalne. Można je zamówić online, przez stronę sklepu internetowego timebutik.pl