• Zaloguj się
  • Załóż konto

     DANE DO LOGOWANIA

Pokaż

Pokaż

Jeżeli nie pamiętasz hasła, wpisz swój adres e-mail, a my prześlemy do Ciebie wiadomość z nowym hasłem.


Wróć do logowania

Zamknij
Zamknij
IT'S YOUR TIME
IT'S YOUR STYLE
Strona główna » Zegarki ORIENT STAR

Zegarki ORIENT STAR

Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje
DostępnośćPoczątki zegarków z manufaktury ORIENT datowane są na wczesne lata XX wieku. Sama marka ORIENT STAR powstał w roku 1951. Modele zegarków ORIENT STAR miały wyróżniać się ponadprzeciętną jakością. Producent zadbał o najmniejsze szczegóły dzięki temu otrzymaliśmy niesłychanie piękne i wyjątkowo wytrzymałe zegarki.

Decydując się na zegarki Orient Star, stajesz się właścicielem ekskluzywnego produktu. Każdy egzemplarz przechodzi szczegółową kontroli jakości, dlatego możesz być pewny, że ten który do Ciebie trafi jest owocem pracy inżynierów z wieloletnim doświadczeniem. Czy może być coś bardziej ekskluzywnego i fascynującego niż zegarek mechaniczny wyprodukowany od początku do końca w kraju Japonii?

Mechanizmy, które znajdują się w zegarkach marki ORIENT pochodzą w 100% z jednej manufaktury w Japonii. ORIENT to jeden z nielicznych producentów zegarków, który wytwarza swoje zegarki od początku do końca w swojej fabryce zlokalizowanej w Japonii. Nie znajdziemy ich u żadnego innego producenta zegarków. W naszej ofercie natomiast posiadamy zarówno damskie jak i  męskie zegarki ORIENT STAR.