• Zaloguj się
 • Załóż konto

     DANE DO LOGOWANIA

Pokaż

Pokaż

Jeżeli nie pamiętasz hasła, wpisz swój adres e-mail, a my prześlemy do Ciebie wiadomość z nowym hasłem.


Wróć do logowania

Zamknij
Zamknij
IT'S YOUR TIME
IT'S YOUR STYLE
Strona główna1 » Smartwatche2 » Z systemem Android

Z systemem AndroidSmartwatche z systemem Android

Na rynku pojawiają się nieustannie kolejne nowinki technologiczne, które pozwalają w efektywniejszy sposób wykorzystywać stosowane dotychczas funkcje, a także wprowadzać nowe możliwości we wspomaganiu aktywności fizycznej oraz codziennych czynności. Takim urządzeniem są smartwatche, dzięki którym w jednym, wygodnym w noszeniu urządzeniu można zebrać wiele przydatnych funkcji.

Oferowane produkty

Wśród elementów dostępnych w naszej ofercie są smartwatche z systemem Android. To zaawansowane urządzenia dla najbardziej wymagających użytkowników, nie uznających kompromisów, oczekujących wysokiej wydajności i bogatej funkcjonalności. Wydajne podzespoły zapewniają wysoką płynność interfejsu, a za sprawą wysokiej klasy wyświetlacza codzienne korzystanie ze smartwatcha z systemem Android sprawia dużą przyjemność.
 

Łatwość korzystania z systemu Android

Dzięki platformie Android posiadamy dostęp do ogromnej liczby darmowych aplikacji, za pomocą których spersonalizujemy nasz smartwatch i zwiększymy jego funkcjonalność. Smartwatche posiadają slot na kartę SIM, dzięki czemu mogą one z powodzeniem zastąpić nam smartfona, umożliwiając:

 • wysyłanie wiadomości,
 • wykonywanie połączeń,
 • korzystanie z Internetu w technologii 3G.

Wbudowany w smartwatchu z Androidem moduł GPS pozwala na wygodne korzystanie z map oraz nawigacji.

Dodatkowe funkcje

Łącząc zegarek z naszym smartfonem za pomocą technologii bluetooth zyskujemy niezastąpionego asystenta, za którego pośrednictwem mamy szybki i dyskretny dostęp do najważniejszych powiadomień. O dobrą kondycję użytkownika zadba wbudowany pulsomierz oraz krokomierz monitorujący naszą aktywność.

Cechy urządzenia

Korzystanie ze smartwatchy z systemem Android pozwala na wykorzystywanie kilku funkcji, które wyróżniają sprzedawane przez sklep Garett akcesoria spośród innych produktów. Są to chociażby:

 • możliwość szerokiego dostępu do wielu przydatnych aplikacji, które są kompatybilne z systemem Android,
 • wodoszczelność, a także odporność na przenikanie wszelkiego rodzaju pyłów i zanieczyszczeń,
 • sprawna współpraca w ramach połączeń bezprzewodowych, a także odpowiednia ilość miejsca na zainstalowanie karty sim, która pozwoli wykorzystać urządzenie do wykonywania podstawowych funkcji telefonu,
 • wbudowana jest także kamera, dzięki której możliwe jest wykonywanie dobrej jakości zdjęć,
 • duży i przejrzysty wyświetlacz, dzięki któremu odczytywanie parametrów stanie się łatwe oraz czytelne.

Tryby sportowe

Sprzedawane smartwatche z Androidem oprócz licznych funkcji poprawiających codzienne funkcjonowanie i wykonywanie standardowych czynności, dają możliwość korzystania z trybu sportowego. Dzięki temu możliwe jest:

 • mierzenie pokonanego dystansu, a także wykonanych kroków w trakcie joggingu, jazdy na rowerze, marszu oraz innych rodzajów aktywności fizycznej,
 • kontrolowanie pulsu za pomocą czujnika umieszczonego w nadgarstku,
 • monitorowanie snu, które pozwala zapisywać jego ilość i jakość, dzięki czemu można kontrolować poziom regeneracji organizmu po wysiłku.